xypex Kohtla-Järve reoveepuhasti laiendus

Kohtla-Järve reoveepuhasti laiendus

Kohtla-Järve

Lisandiga tagatud konstruktsiooni veeihedus ja vastupidavus keemiliselt agressiivsele keskkonnale.

Country Videos Banner

 

videos-01
 • international world of xypex

  Xypexi rahvusvaheline maailm

  Betoon on universaalne toode, mida saab muu hulgas kasutada vee hoidmiseks ja tõrjumiseks. Mis juhtub siis, kui betoonis tekivad praod ja vesi pääseb läbi? Võivad tekkida suured probleemid. Siinkohal on kõikjal maailmas tulnud appi Xypex, mis on suurepärane betooni parandamise toode ning mille otstarbekus on muutnud Xypexi maailma juhtivaks betooni veekindlaks muutmise tooteks.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • xypex crystalline technology introduction video

  Xypexi Crystalline-tehnoloogia tutvustus

  Xypexi Crystalline-tehnoloogia väljatöötamise aluseks oli betooni keemilise ja füüsikalise koostise põhjalik mõistmine. Betoon on poorne. Selle tunnelilaadsed kapillaarid on selle loomulik osa ning need võimaldavad vee ja muude vedelike liikumist.

  Xypexi teadlased avastasid keemilise töötlemise võimaluse, mille abil saab need kapillaarid täita, et vältida vee ja muude vedelike mis tahes suunas läbi betooni tungimist. See betooni lahutamatuks osaks saav struktuur täidab kapillaarid, muutes betooni veekindlaks.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • 2021 Xypex animation video

  Xypexi Crystalline-tehnoloogia animatsioon

  See, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogia muudab betooni veekindlaks ja seda kaitseb, pakub jätkuvalt huvi betooni spetsifikatsioonide koostajatele ja töövõtjatele kõikjal maailmas. See animatsioon suurendab üht kapillaari mitmekordselt ja näitab, kuidas Xypex betooni läbib ja kuidas selle tulemuseks olev katalüütiline reaktsioon tekitab lõpuks lahustumatud kristallid ja betooni struktuuri, mis jääb ka äärmusliku hüdrostaatilise rõhu all veekindlaks.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/VozKO84Rgzk

  3
 • xypex coating installation video

  Xypex kattematerjalide paigaldamine

  Pinnakattetooted Xypex Coating on osa Xypexi betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • xypex admix installation video soluble bags

  Xypex Admixi paigaldamine

  Xypex Additive'i tooted, mis lisatakse betoonile valmistamise ajal, on osa Xypex´i betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • xypex dryshake installation video

  Xypex kuivpuistetoodete paigaldamine

  Xypex Dryshake'i tooted horisontaalpindadele on osa Xypexi betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • xypex concrete repair video

  Xypexi betooniparandusvahendid

  Xypex pakub mitmeid eriotstarbelisi tooteid mitmesugusteks betooniparandustöödeks, näiteks voolava vee peatamine, plommimine, uue pinnakatte lisamine, betooni taastamine ja pragude parandamine.

  Esita video

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top