Visit Our Global Site

Visi šio miesto fontano betoniniai paviršiai buvo padengti dviem „Xypex Concentrate“ ir „Modified“ sluoksniais. Kadangi darbai buvo atliekami šaltu oru, „Xypex“ sluoksnių apsaugai fontanas buvo apdengtas ir šildomas.

PARDAVĖJAS

Siųsti el. laišką
 • „Xypex“ – lyderis visame pasaulyje

  Betonas yra universalus gaminys, kuris be kitų gerų savo savybių sulaiko vandenį ir neleidžia jam patekti į vidų. O jei betonas neatlieka savo funkcijos ir vanduo patenka? Galite turėti didelių problemų. Tai pasakojimas apie „Xypex“ pasaulyje – puikius betono sutvirtinimo miltelius ir tai, kaip tinkamų darbuotojų pasirinkimas padėjo „Xypex“ tapti betono apsaugos nuo vandens poveikio gaminių lydere.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • Supažindinimas su „Xypex Crystalline“ technologija

  „Xypex Crystalline“ technologijos vystymas pagrįstas betono cheminės ir fizinės sandaros suvokimu. Betonas yra akytas. Į tunelius panašūs kapiliarai yra natūrali jo masės dalis ir leidžia pratekėti vandeniui ir kitiems skysčiams.

  „Xypex“ tyrėjai išnaudoja galimybę chemiškai apdoroti betoną, kuomet šie kapiliarai būtų pripildomi siekiant išvengti vandens ir kitų skysčių prasiskverbimo bet kokia kryptimi. Ši vientisa struktūra užpildo kapiliarų tarpus padarydama betoną atsparų vandeniui.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

  2
 • Filmukas apie „Xypex Crystalline“ technologiją

  Tai, kaip „Xypex Crystalline“ technologija užtikrina atsparumą vandeniui ir apsaugo betoną, vis dar domina ir žavi betoną naudojančius specialistus ir rangovus visame pasaulyje. Labai padidinus vieno kapiliaro vaizdą, filmukas parodo, kaip „Xypex“ prasiskverbia į betoną ir kaip galiausiai įvykusi katalitinė reakcija nulemia netirpių kristalų susidarymą, o betono struktūra visam laikui apsaugoma nuo vandens poveikio ir net aukšto hidrostatinio slėgio.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/BfKGbWUmAoE

   
  3
 • „Xypex Coating“ naudojimas

  „Xypex Coating“ gaminiai, skirti naudoti paviršiams, yra „Xypex“ betono nepralaidumo vandeniui ir apsaugos sistemos dalis, tai vienas iš trijų skirtingų būdų pritaikyti „Xypex Crystalline“ technologiją betonui.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • „Xypex Admix“ naudojimas

  „Xypex Additive“ gaminiai, įdėti į betoną ruošimo metu, yra „Xypex“ betono nepralaidumo vandeniui ir apsaugos sistemos dalis, tai vienas iš trijų skirtingų būdų pritaikyti „Xypex Crystalline“ technologiją betonui.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

  5
 • „Xypex Dryshake“ naudojimas

  „Xypex Dryshake“ gaminiai, skirti naudoti horizontaliems paviršiams, yra „Xypex“ betono nepralaidumo vandeniui ir apsaugos sistemos dalis, tai vienas iš trijų skirtingų būdų pritaikyti „Xypex Crystalline“ technologiją betonui.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

  6
 • „Xypex“ betono defektų šalinimas

  „Xypex“ siūlo daugybę specialių gaminių, leidžiančių pašalinti daugybę betono defektų, pavyzdžiui, neleisti patekti vandeniui, skylėms padengti, dangai pakeisti arba betonui atnaujinti, taip pat įtrūkimams pašalinti.

  » Paleisti vaizdo įrašą

  http://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

  7