Teatralna

Станція метро Театральна

Київ

Волога просочувалася через бетон в роздягальні, складські та офісні приміщення. Продукти Xypex були обрані для усунення витоків. Проблемні зони були успішно ізольовані за допомогою Xypex Concentrate, Modified and Patch 'n Plug. До використання Xypex всі інші спроби зупинити витік води не увінчалися успіхом.


Visit the Ukraine distributor website

Country Videos Banner

 

videos-01
  • international world of xypex

    Міжнародний світ Xypex

    Бетон - це універсальний продукт, який, серед усього іншого, утримує вологу і запобігає її фільтрації. А якщо бетон виявиться несправним і вода почне просочуватися? Це потенційно велика проблема. Такою є історія Xypex по всьому світу - продукти та технології чудово зарекомендували себе, дозволивши компанії Xypex стати лідером в області гідроізоляції бетонних конструкцій.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

     
    1
  • xypex crystalline technology introduction video

    Загальні відомості про кристалічну технологію Xypex

    В основі розробки кристалічної технології Xypex було глибоке розуміння фізико-хімічних властивостей бетону. Бетон пористий. Його капіляри є природними елементами його структури і допускають проникнення води та інших рідин.

    Розробники Xypex створили матеріал для хімічної обробки бетону, який дозволяє заповнити зазначені капіляри, щоб запобігти попадання води та інших рідин з будь-якого напрямку. Подібна інтегральна структура заповнює капілярні системи бетону, роблячи його водонепроникним.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

     
    2
  • 2021 Xypex animation video

    Анімація кристалічної гідроізоляційної технології Xypex

    Спосіб, яким кристалічна технологія Xypex забезпечує гідроізоляцію та захист бетону, продовжує викликати значне зацікавлення у замовників і будівельних організацій по всьому світу. Значне збільшення одного капіляра в цій анімації показує, як продукт Xypex проникає в бетон та як відбувається каталітична реакція, що призводить до утворення нерозчинних кристалів, а також бетонної структури, яка залишається водонепроникною навіть в умовах найсильнішого гідростатичного напору.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/VozKO84Rgzk

    3
  • xypex coating installation video

    Застосування Xypex Coating

    Продукти серії Xypex Coating, призначені для застосування на різних поверхнях, є частиною гідроізоляційної та захисної системи Xypex, представляючи собою один з трьох способів монтажу кристалічної технології Xypex в бетонні конструкції.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

     
    4
  • xypex admix installation video soluble bags

    Застосування Xypex Admix

    Продукти серії Xypex Additive, додаються до бетону під час його приготування, є частиною гідроізоляційної та захисної системи Xypex, представляючи один з трьох способів монтажу кристалічної технології Xypex в бетонні конструкції.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

     
    5
  • xypex dryshake installation video

    Застосування Xypex Dryshake

    Продукти серії Xypex Dryshake, призначені для горизонтальних поверхонь, є частиною гідроізоляційної та захисної системи Xypex, представляючи собою один з трьох способів монтажу кристалічної технології Xypex в бетонні конструкції.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8
    6
  • xypex concrete repair video

    Ремонт бетону із застосуванням продукції Xypex

    Компанія Xypex пропонує багато спеціалізованих матеріалів для широкого діапазону застосування при відновлювальних роботах на бетонних конструкціях, таких як зупинка протікання води, ремонт дефектів, відновлення пошкоджених поверхонь, а також усунення тріщин.

    Відтворити відео

    https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

     
    7
Scroll to top