Teatralna

Станція метро Театральна

Київ

Волога просочувалася через бетон в роздягальні, складські та офісні приміщення. Продукти Xypex були обрані для усунення витоків. Проблемні зони були успішно ізольовані за допомогою Xypex Concentrate, Modified and Patch 'n Plug. До використання Xypex всі інші спроби зупинити витік води не увінчалися успіхом.


Visit the Ukraine distributor website

Country Projects Banner

 

project_bar
 • Xypex Project

  Завод з виробництва добрив

  Xypex Concentrate, Modified і Patch'n Plug були використані для ремонту та відновлення станції очищення стічних вод. До використання Xypex відбувся сильний витік в усі резервуари. Xypex успішно зупинив цей витік.
 • Xypex Project

  Порт Одеса - Станція для очищення стічних вод

  Одеса Ця конструкція постраждала від пористих структур і тріщин на бетоні. Продукти Xypex були обрані для ремонту і захисту від подальшого пошкодження. Xypex Patch'n Plug, шар Concentrate, а потім шар Modified були нанесені по всій поверхні.
 • Xypex Project

  Мости - по дорозі в аеропорт

  Київ Тротуари, збірні балки та поверхню трьох мостів, що ведуть в аеропорт з Києва, були оброблені одним шаром Xypex Concentrate та одним шаром Xypex Modified.
 • Xypex Project

  Станція метро Театральна

  Київ Волога просочувалася через бетон в роздягальні, складські та офісні приміщення. Продукти Xypex були обрані для усунення витоків. Проблемні зони були успішно ізольовані за допомогою  Xypex Concentrate, Modified and Patch'n Plug. До використання Xypex всі інші спроби зупинити витік води не увінчалися успіхом.
 • Xypex Project

  Хімічний завод

  Одеса Продукти Xypex використовувалися для запобігання витоків і для захисту бетонної конструкції.

Scroll to top