Teatralna

Станція метро Театральна

Київ

Волога просочувалася через бетон в роздягальні, складські та офісні приміщення. Продукти Xypex були обрані для усунення витоків. Проблемні зони були успішно ізольовані за допомогою Xypex Concentrate, Modified and Patch 'n Plug. До використання Xypex всі інші спроби зупинити витік води не увінчалися успіхом.


Visit the Ukraine distributor website

Ласкаво просимо до Xypex в Україні

Ви зараз знаходитесь на сторінці Xypex Україна, де ви зможете дізнатися про наші продукти та послуги, ознайомитися з вітриною місцевих проектів, а також безпосередньо звернутися до свого регіонального дистриб'ютора з будь-якими питаннями або запитами щодо продажу. У будь-який час, коли ви хочете відвідати глобальний сайт Xypex, просто натисніть на xypex.com. або для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку xypex.ua.

Зберігання, реалізація та підтримка фірмової продукції кристалічних гідроізоляційних матеріалів Xypex здійснюються нами за ліцензією, яка видана Xypex Chemical Corporation. Протягом більше 50 років і більш ніж в 90 країнах світу, інноваційна технологія кристалічної гідроізоляції Xypex Chemical Corporation активно застосовується для захисту бетонних конструкцій.

Технологія кристалізації Xypex пройшла випробування, а також відмінно зарекомендувала себе у всьому світі, незалежно від кліматичних умов та будівельних обставин. Сьогодні Xypex встановлює вимогливі стандарти досконалості у своїй галузі, а також визнається та застосовується для більшості бетонних рішень.

Scroll to top