xypex Enerjisa Santrali

Enerjisa Santrali

İzmit

Bu santralin deprem sonucunda hasar gören kısımları Xypex kullanılarak tamir edildi. Galeri perde duvarları, tavanlar ve döşeme plakalarının su yalıtımı Xypex Concentrate, Modified ve Patch'n Plug kullanılarak gerçekleştirildi.

Country Videos Banner

 

videos-01
 • international world of xypex

  Xypex'in Uluslararası Dünyası

  Beton, diğer birçok özelliğinin yanı sıra içerideki suyu içeride ve dışarıdaki suyu dışarıda tutan evrensel bir üründür. Peki ama beton işlevini yapamadığı için su içeri girerse ne olur? Büyük sorunlar ortaya çıkar. İşte karşınızda Xypex'in, muhteşem bir ürünün betonu sağlamlaştırma gücünün ve doğru ürünlerin Xypex'i nasıl betonlar için su yalıtım sektöründe bir lider haline getirdiğinin hikayesi.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • xypex crystalline technology introduction video

  Xypex Crystalline Teknolojisine Giriş

  Xypex Crystalline Teknolojisinin geliştirilmesinin altında yatan temel, betonun kimyasal ve fiziksel yapısının tam olarak anlaşılmasıydı. Beton gözeneklidir. Tünele benzeyen kılcal damarları, beton kütlesinin doğal bir parçasıdır ve suyun yanı sıra diğer sıvıların geçişine izin verir.

  Xypex'teki araştırmacılar, suyun ve diğer sıvıların nüfuz etmesini önlemek için bu kılcal damarları dolduracak kimyasal bir işlemin mümkün olduğunu keşfettiler. Bu bütünsel yapı, kılcal damarları doldurarak betonun su geçirmez olmasını sağlıyor.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • 2021 Xypex animation video

  Xypex Crystalline Teknolojisinin Canlandırması

  Xypex Crystalline Teknolojisinin betonların su geçirmezliğini ve korunmasını nasıl sağladığı, dünyanın dört bir köşesindeki beton şartnamesi hazırlayıcılarının ve yüklenicilerin ilgisini ve merakını çekmeye devam ediyor. Bir kılcal damarın oldukça büyütülmüş bir görüntüsünün kullanıldığı canlandırma, Xypex'in betona nasıl nüfuz ettiğini ve ortaya çıkan katalitik reaksiyonun çözünmeyen kristaller ve en uç noktalardaki hidrostatik basınçlara karşı bile kalıcı olarak su yalıtımı sağlanmış beton yapının oluşmasını nasıl sağladığını gösteriyor.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/VozKO84Rgzk

  3
 • xypex coating installation video

  Xypex Kaplama Uygulaması

  Yüzey uygulamaları için Xypex Kaplama ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • xypex admix installation video soluble bags

  Xypex Admix Uygulaması

  Karıştırma sırasında betona eklenen Xypex Katkı ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • xypex dryshake installation video

  Xypex Dryshake Uygulaması

  Yatay yüzeyler için Xypex Kuru Serpme ürünleri, Xypex beton su yalıtım ve koruma sisteminin bir parçasıdır ve Xypex Crystalline Teknolojisinin betonlarda uygulanması için kullanılan üç farklı yöntemden biridir.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • xypex concrete repair video

  Xypex Beton Onarımları

  Xypex, akan suyun durdurulması, yamalama, tekrar kaplama, beton rehabilitasyonu ve çatlakların onarımı gibi farklı beton onarım uygulamaları için bir dizi özel ürün sunmaktadır.

  Videoyu İzleyin

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top