Entes Palmirova Hotel Yüzme Havuzu

Antalya

Antalya'daki Entes Palmirova Hotel'de bulunan bu yüzme havuzunun duvar ve döşeme alanının su yalıtımı iki kat Xypex Concentrate ve Modified uygulaması ile gerçekleştirildi. Uygulama yapılan toplam alan 1.210 m2 (13.000 fit kare) civarındaydı.

Xypex Türkiye Sitesine Hoş Geldiniz

Şu anda Xypex Türkiye Distribütör Sitesini ziyaret ediyorsunuz. Burada ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir, yerel projelerimizi görebilir ve sorularınız veya satış istekleriniz için Bölge Distribütörünüz ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Xypex Global Sitesine gitmek isterseniz şuraya tıklamanız yeterli: www.xypex.com

Xypex'in tescilli Crystalline Su Yalıtım ürünlerinin tarafımızca stoklanması, satışı ve desteklenmesi, Xypex Chemical Corporation lisansı altında gerçekleştirilmektedir. Çığır açan nitelikteki Xypex Crystalline Su Yalıtım Teknolojisi, 40 yılı aşkın bir süredir 80'den fazla ülkede beton altyapıları koruyor.
Dünyanın dört bir köşesinde, en zorlu iklimler ve en farklı inşaat alanlarında, Xypex Crystalline Teknolojisi binlerce uygulamada kullanılarak test edilmiş ve kendini ispatlamıştır. Günümüzde Xypex, kendi alanında mükemmeliyet standartlarını belirliyor ve her geçen gün daha fazla beton uygulamasında bir kriter olarak gösterilmeye ve kullanılmaya devam ediyor.

Scroll to top