xypex Stacja metra Ratusz

Stacja metra Ratusz

Warszawa

Była to pierwsza stacja metra w Polsce hydroizolowana przy użyciu produktów firmy Xypex. Hydroizolacją objęto płyty fundamentowe, strop, ściany i przerwy robocze głównego tunelu oraz czterech tuneli wyjściowych.

Country Articles Banner

 

banner-country-articles
 • Jakość szamba zaczyna się już w formie

  2010
  Niektóre rzeczy powinny pozostawać zakopane głęboko pod ziemią i im dłużej, tym lepiej. Szamba zajmują jedną z czołowych pozycji na tej liście. Jest to jeden z powodów, dla których firma ABC Precast & Ready Mix z Nanaimo w Kolumbii Brytyjskiej sięgnęła po zaawansowane systemy utylizacji ścieków w celu zagwarantowania, że betonowe szamba pozostaną najchętniej wybieranym produktem przez mieszkańców Kolumbii Brytyjskiej.

  Acrobat PDF
 • Modernizacja oczyszczalni za pomocą krystalicznych preparatów uszczelniających

  2015
  W ramach szeroko zakrojonej modernizacji systemu kanalizacji ściekowej Alliance Water Resources buduje przepompownię Sandfort Creek w St. Charles, Mo. Zleceniodawcą jest East Central Missouri Water and Sewer Authority (ECMWSA), spółka użytku publicznego, założona przez 2. Publiczny Dystrykt Wodociągowy w Hrabstwie St. Charles w celu dostarczania wody i odprowadzania ścieków w hrabstwac...

  Acrobat PDF
Scroll to top