xypex Stacja metra Ratusz

Stacja metra Ratusz

Warszawa

Była to pierwsza stacja metra w Polsce hydroizolowana przy użyciu produktów firmy Xypex. Hydroizolacją objęto płyty fundamentowe, strop, ściany i przerwy robocze głównego tunelu oraz czterech tuneli wyjściowych.

Witamy na stronie internetowej Xypex Chemical Corporation w języku polskim.

Rewolucyjna technologia uszczelniania poprzez krystalizację firmy Xypex chroni strukturę betonów od ponad 50 lat – i w ponad 90 krajach. Technologia krystalizacji Xypex została przetestowana i sprawdzona w niezliczonych zastosowaniach na całym świecie, w wymagających warunkach klimatycznych i wielu typach projektów. Jest niezawodnym rozwiązaniem do ochrony i nieprzepuszczalności konstrukcji betonowych. Firma Xypex wyznacza standard doskonałości w swojej branży, a jej produkty są uwzględniane w coraz większej liczbie specyfikacji i zastosowań w konstrukcjach betonowych.

Na naszej stronie znajdziesz informacje techniczne o materiałach Xypex, projekty referencyjne z Polski i całego świata oraz możesz skontaktować się z polskim dystrybutorem Krystal-Bet Sp. z o.o. Jeśli chcesz zadać pytanie odnośnie technologii Xypex, zastosowania jej w projekcie lub otrzymać ofertę zakupu produktów Xypex , skorzystaj z formularza na tej stronie.

Jeśli chcesz przejść do globalnej witryny internetowej Xypex Chemical Corporation w języku angielskim, kliknij tutaj www.xypex.com.

Scroll to top