xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

Country Projects Banner

 

project_bar
 • Xypex Project

  Javų saugykla

  Pakruojis Grūdų saugyklos talpų betonas buvo padengtas „Xypex Concentrate“ ir „Modified“, siekiant apsaugoti javus nuo gruntinių vandenų.
 • Xypex Project

  Miesto fontanas

  Panevėžys Visi šio miesto fontano betoniniai paviršiai buvo padengti dviem „Xypex Concentrate“ ir „Modified“ sluoksniais. Kadangi darbai buvo atliekami šaltu oru, „Xypex“ sluoksnių apsaugai fontanas buvo apdengtas ir šildomas.
 • Xypex Project

  Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

  Druskininkai Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

Scroll to top