xypex Miesto Fontanas

Miesto fontanas

Panevėžys

Visi šio miesto fontano betoniniai paviršiai buvo padengti dviem „Xypex Concentrate“ ir „Modified“ sluoksniais. Kadangi darbai buvo atliekami šaltu oru, „Xypex“ sluoksnių apsaugai fontanas buvo apdengtas ir šildomas.

Sveiki prisijungę prie „Xypex“ Lietuvoje

Šiuo metu esate „Xypex“ pardavėjo internetinėje svetainėje lietuvių kalba. Čia galite sužinoti apie mūsų gaminius ir paslaugas, pamatyti demonstruojamus vietinius projektus, tiesiogiai susisiekti su regioniniais pardavėjais ir užduoti jiems bet kokių klausimų arba užklausų dėl pardavimų. Norėdami pereiti į „Xypex“ pasaulinę internetinę svetainę, bet kuriuo metu tiesiog spustelėkite čia www.xypex.com.

Patentuoti „Xypex Crystalline Waterproofing“ kristaliniai hidroizoliaciniai gaminiai, padarantys medžiagas nelaidžias vandeniui, yra parduodami ir sandėliuojami pagal „Xypex Chemical Corporation“ licenciją. Daugiau nei 40 metų daugiau nei 80 šalių moderni „Xypex Crystalline Waterproofing“ technologija saugo betono infrastruktūras.

„Xypex Crystalline“ technologija buvo išbandyta visame pasaulyje sudėtingomis klimato sąlygoms ir įvairiose statybų situacijose bei buvo patvirtinti tūkstančiai jos naudojimo būdų. Šiandien „Xypex“ nustato griežtus našumo ir kokybės reikalavimus, kurie vis dažniau yra taikomi įvairiose srityse pritaikomam betonui.

Scroll to top