xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

Country Videos Banner

 

videos-01
 • international world of xypex

  Xypex starptautiskā pasaule

  Betons ir universāls produkts, kuram daudzu citu īpašību starpā piemīt īpašība nelaist cauri ūdeni. Bet kādos gadījumos betons tomēr sāk laist cauri ūdeni? Iespējams lielas problēmas. Šis ir stāsts par Xypex visā pasaulē, par izcila produkta betonu nostiprinošo spēku – un par to, kā, izmantojot pareizos līdzekļus, Xypex ir kļuvis par betona ūdensnecaurlaidības nodrošināšanas līderi.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • xypex crystalline technology introduction video

  Ievads Xypex Crystalline tehnoloģijā

  Xypex Crystalline tehnoloģijas izstrādes pamatā bija pilnīga betona ķīmiskā un fiziskā sastāva izpratne. Betons ir porains. Betona masas dabiska sastāvdaļa ir tuneļveidīgie kapilāri, kas ļauj plūst cauri ūdenim un citiem šķidrumiem.

  Xypex pētnieki izpētīja iespēju, ka ķīmiska apstrāde varētu aizpildīt šos kapilārus, neļaujot ne no vienas puses iekļūt ūdenim un citiem šķidrumiem. Šī vienotā struktūra piepilda kapilāru ceļus, padarot betonu ūdensnecaurlaidīgu.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • 2021 Xypex animation video

  Xypex Crystalline tehnoloģijas animācija

  Tas, kā Xypex Crystalline tehnoloģija darbojas, padarot betonu ūdensnecaurlaidīgu un to aizsargājot, joprojām interesē un valdzina betona specifikāciju izstrādātājus un līgumslēdzējus visā pasaulē. Izmantojot ļoti palielinātu skatījumu uz vienu kapilāru, šajā animācijā parādīts, kā Xypex iekļūst betonā un kā katalītiskas reakcijas rezultātā veidojas nešķīstoši kristāli un betona struktūra, kas ir pastāvīgi ūdensnecaurlaidīga, pat pie ārkārtīgi spēcīga hidrostatiska spiediena.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/VozKO84Rgzk

  3
 • xypex coating installation video

  Xypex pārklājuma uzklāšana

  Xypex pārklājuma produkti lietošanai uz virsmas ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • xypex admix installation video soluble bags

  Xypex Admix ievadīšana

  Xypex Additive produkti, kurus maisījuma sagatavošanas laikā pievieno betonam, ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas, un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • xypex dryshake installation video

  Xypex Dryshake ievadīšana

  Xypex Dryshake produkti horizontālām virsmām ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas, un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • xypex concrete repair video

  Xypex betona remonts

  Xypex nodrošina vairākus specializētus produktus plašam betona remonta pielietojumam, piemēram, lai apturētu plūstošu ūdeni, defektu labošana, jauna pārklājuma uzklāšana un betona atjaunošana, kā arī plaisu remonts.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top