Iecavas stadions

Iecava

Jaunuzceltā stadiona tribīņu ūdensnecaurlaidība tika nodrošināta ar divām Xypex Concentrate and Xypex Modified pārklājuma kārtām. Zem tribīnēm atrodas noliktavas telpas, kas bija jāaizsargā pret ūdens noplūdi un mitruma sūkšanos. Zemāku izmaksu un vienkāršāka pielietojuma dēļ īpašnieks nolēma sākotnēji plānoto poliuretāna produktu aizstāt ar Xypex.

Country Videos Banner

 
videos-01
 • Xypex starptautiskā pasaule

  Betons ir universāls produkts, kuram daudzu citu īpašību starpā piemīt īpašība nelaist cauri ūdeni. Bet kādos gadījumos betons tomēr sāk laist cauri ūdeni? Iespējams lielas problēmas. Šis ir stāsts par Xypex visā pasaulē, par izcila produkta betonu nostiprinošo spēku – un par to, kā, izmantojot pareizos līdzekļus, Xypex ir kļuvis par betona ūdensnecaurlaidības nodrošināšanas līderi.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • Ievads Xypex Crystalline tehnoloģijā

  Xypex Crystalline tehnoloģijas izstrādes pamatā bija pilnīga betona ķīmiskā un fiziskā sastāva izpratne. Betons ir porains. Betona masas dabiska sastāvdaļa ir tuneļveidīgie kapilāri, kas ļauj plūst cauri ūdenim un citiem šķidrumiem.

  Xypex pētnieki izpētīja iespēju, ka ķīmiska apstrāde varētu aizpildīt šos kapilārus, neļaujot ne no vienas puses iekļūt ūdenim un citiem šķidrumiem. Šī vienotā struktūra piepilda kapilāru ceļus, padarot betonu ūdensnecaurlaidīgu.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • Xypex Crystalline tehnoloģijas animācija

  Tas, kā Xypex Crystalline tehnoloģija darbojas, padarot betonu ūdensnecaurlaidīgu un to aizsargājot, joprojām interesē un valdzina betona specifikāciju izstrādātājus un līgumslēdzējus visā pasaulē. Izmantojot ļoti palielinātu skatījumu uz vienu kapilāru, šajā animācijā parādīts, kā Xypex iekļūst betonā un kā katalītiskas reakcijas rezultātā veidojas nešķīstoši kristāli un betona struktūra, kas ir pastāvīgi ūdensnecaurlaidīga, pat pie ārkārtīgi spēcīga hidrostatiska spiediena.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/BfKGbWUmAoE

   
  3
 • Xypex pārklājuma uzklāšana

  Xypex pārklājuma produkti lietošanai uz virsmas ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • Xypex Admix ievadīšana

  Xypex Additive produkti, kurus maisījuma sagatavošanas laikā pievieno betonam, ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas, un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • Xypex Dryshake ievadīšana

  Xypex Dryshake produkti horizontālām virsmām ir daļa no Xypex betona ūdensnecaurlaidības un aizsardzības sistēmas, un ir viens no trim dažādiem veidiem, kā ievadīt betonā Xypex Crystalline tehnoloģiju.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • Xypex betona remonts

  Xypex nodrošina vairākus specializētus produktus plašam betona remonta pielietojumam, piemēram, lai apturētu plūstošu ūdeni, defektu labošana, jauna pārklājuma uzklāšana un betona atjaunošana, kā arī plaisu remonts.

  Atskaņot video

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top