xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

Country Projects Banner

 

project_bar
  • Xypex Project

    Rīgas termoelektrocentrāle

    Rīga Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.
  • Xypex Project

    Stadium Iecava

    Lecava Jaunuzceltā stadiona tribīņu ūdensnecaurlaidība tika nodrošināta ar divām Xypex Concentrate and Modified pārklājuma kārtām. Zem tribīnēm atrodas noliktavas telpas, kas bija jāaizsargā pret ūdens noplūdi un mitruma sūkšanos. Zemāku izmaksu un vienkāršāka pielietojuma dēļ īpašnieks nolēma sākotnēji plānoto poliuretāna produktu aizstāt ar Xypex.

Scroll to top