Iecavas stadions

Iecava

Jaunuzceltā stadiona tribīņu ūdensnecaurlaidība tika nodrošināta ar divām Xypex Concentrate and Xypex Modified pārklājuma kārtām. Zem tribīnēm atrodas noliktavas telpas, kas bija jāaizsargā pret ūdens noplūdi un mitruma sūkšanos. Zemāku izmaksu un vienkāršāka pielietojuma dēļ īpašnieks nolēma sākotnēji plānoto poliuretāna produktu aizstāt ar Xypex.

Laipni aicināti Xypex Latvija

Jūs šobrīd apmeklējat Xypex izplatītāju vietni, kas pieejama latviešu valodā. Šeit jūs varat uzzināt par mūsu produktiem un pakalpojumiem, un apskatīt vietējo projektu prezentāciju, turklāt varat tieši sazināties ar reģionālo izplatītāju un uzdot savus jautājumus vai tirdzniecības pieprasījumus. Vienmēr, kad vēlaties pāriet uz Xypex globālo vietni, vienkārši noklikšķiniet šeit: www.xypex.com.

Mēs apgādājam, pārdodam un atbalstām Xypex patentētos Crystalline Waterproofing produktus saskaņā ar Xypex Chemical Corporation licenci. Fenomenālā Xypex Crystalline Waterproofing Technology ir vairāk kā 40 gadu aizsargājusi betona infrastruktūras vairāk kā 80 valstīs.

Xypex Crystalline Technology ir pārbaudīta un izmēģināta tūkstošiem pielietojumos ikvienā sarežģītā klimatā un atšķirīgā celtniecības situācijā visā pasaulē. Šodien Xypex nosaka augstus izcilības standartus savā jomā, un to turpina ieteikt un izmantot arvien vairāk un arvien nozīmīgākos betona pielietojumos.

Scroll to top