xypex Kohtla-Järve reoveepuhasti laiendus

Kohtla-Järve reoveepuhasti laiendus

Kohtla-Järve

Lisandiga tagatud konstruktsiooni veeihedus ja vastupidavus keemiliselt agressiivsele keskkonnale.

Tere tulemast Xypex Eesti veebisaidile

Külastate Xypex´i Eesti esindaja kodulehte. Siit leiate teavet meie toodete ja teenuste kohta, näete meie kohalike projektide tutvustusi ja saate võtta otse ühendust oma piirkondliku esindajaga, kui teil on küsimusi või ostusoove. Kui soovite külastada Xypexi ülemaailmset kodulehte, siis klõpsake lihtsalt siia www.xypex.com.

Me ladustame ja müüme Xypexi patenteeritud, Crystalline-tehnoloogial põhinevaid veekindlaks muutmise tooteid ning pakume neile kasutajatuge Xypex Chemical Corporationi litsentsi alusel. Xypexi läbimurdelise Crystalline abil veekindlaks muutmise tehnoloogia, on kaitstud betoonist infrastruktuure rohkem kui 50 aasta jooksul ja enam kui 90 riigis.

Xypexi Crystalline-tehnoloogiat on katsetatud ja see on ennast tõestanud tuhandetes rakendustes üle maailma, mis on ellu viidud igat laadi keerulistes kliimatingimustes ja mitmesugustes ehitusolukordades. Nüüd on Xypex oma valdkonnas parimate tulemuste standardiks ning seda nähakse ette ja kasutatakse üha enamate suurte betoonkonstruktsioonide puhul.

Scroll to top