xypex Riverview

Riverview

Praha

Projekt administrativní budovy o sedmi nadzemních podlažích s 90 podzemními parkovacími místy. Deska a stěny spodní stavby betonovány s přísadou Xypex Admix C-1000 NF.

Country Videos Banner

 

videos-01
 • DISTRIBUTOR

  Jan Mandelik

  Nekap s.r.o.
  Tel: +420 233 323 902
  Odeslat e-mail
 • international world of xypex

  Mezinárodní působení firmy Xypex

  Beton je univerzální produkt, který mimo jiné zadržuje vodu a brání jejímu pronikání dovnitř. Ale co když se beton poruší a voda skrz něj pronikne? Mohou nastat velké problémy. Toto je příběh firmy Xypex ve světě, příběh skvělých výrobků pro zpevnění betonu – příběh o tom, jak se díky správným výrobkům Xypex stal jedničkou v impregnaci betonu proti vodě.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w

   
  1
 • xypex crystalline technology introduction video

  Představujeme technologii Xypex Crystalline

  Základem vývoje technologie Xypex Crystalline byla detailní znalost chemických a fyzikálních vlastností betonu. Beton je porézní. Jeho přirozenou součástí jsou tunelovité kapiláry, které umožňují pronikání vody a jiných kapalin.

  Výzkumní pracovníci Xypex našli možné řešení formou chemického ošetření, které by tyto kapiláry zaplnilo a zabránilo tak pronikání vody či jiných kapalin z jakéhokoli směru. Tato hmota vyplní dráhy kapilár, beton se tak naimpregnuje a nepropustí vodu.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ

   
  2
 • 2021 Xypex animation video

  Animace technologie Xypex Crystalline

  Způsob, jakým technologie Xypex Crystalline impregnuje a chrání beton, přitahuje pozornost a zájem specifikátorů betonu i stavbyvedoucích po celém světě. Animace jedné kapiláry v několikanásobném zvětšení ilustruje, jak Xypex penetruje beton, jak se v průběhu katalytické reakce vytvářejí nerozpustné krystaly a vzniká struktura betonu, která je permanentně nepropustná pro vodu, a to i pod extrémním hydrostatickým tlakem.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/VozKO84Rgzk

  3
 • xypex coating installation video

  Aplikace Xypex Coating

  Produkty Xypex Coating pro povrchové užití jsou součástí komplexního systému impregnace a ochrany betonu Xypex a představují jeden ze tří různých způsobů aplikace technologie Xypex Crystalline do betonu.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM

   
  4
 • Aplikace Xypex Admix

  Produkty Xypex Additive, přidávané do betonu během dávkování, jsou součástí komplexního systému impregnace a ochrany betonu Xypex a představují jeden ze tří různých způsobů aplikace technologie Xypex Crystalline do betonu.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI

   
  5
 • xypex dryshake installation video

  Aplikace Xypex Dryshake

  Produkty Xypex Dryshake pro vodorovné povrchy jsou součástí komplexního systému impregnace a ochrany betonu Xypex a představují jeden ze tří různých způsobů aplikace technologie Xypex Crystalline do betonu.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8

   
  6
 • xypex concrete repair video

  Opravy betonu Xypex

  Xypex nabízí celou řadu specializovaných produktů pro různé druhy oprav betonu, jako je například zastavení výronu vody, vyplnění, oprava povrchu a renovace betonu, ale také oprava trhlin.

  Přehrát video

  https://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0

   
  7
Scroll to top