xypex Τοιχείο Υπογείου στο Παλαιό Φάληρο

Τοιχείο Υπογείου στο Παλαιό Φάληρο

Αθήνα

Τοιχείο σκυροδέματος, σε υπόγειο υποκαταστήματος τράπεζας στο Παλαιό Φάληρο, παρουσίαζε έντονη υγρασία και επισκευάστηκε με μία στρώση Xypex Concentrate και μία στρώση Xypex Modified. Θέσεις στις οποίες υπήρχαν τρυπόξυλα, σφραγίσθηκαν με Xypex Patch'n Plug.

Country Articles Banner

 
banner-country-articles
 • Antimikrobiyal Kristal Teknolojisi

  2018
  Beton yalıtımı ve koruma çözümlerinin global bir tedarikçisi olan Xypex Chemical Corporation firması, güçlü bir antimikrobiyal etkin maddenin Xypex Crystalline teknolojisiyle kombinasyonu sayesinde çeşitli korozyon türlerine karşı betonu korumak için yeni bir katkı olan Bio-San C500'ün piyasaya sürüleceğini duyurdu.

  Acrobat PDF
 • Kristalize yalıtımlı arıtma tesisi modernizasyonu

  2015
  Alliance Water Resources firması Missouri, St. Charles şehrinde kapsamlı bir kanalizasyon sistemi iyileştirilmesi çerçevesinde Sandfort Creek Kaldırma Tesisi’ni inşa ediyor. İşveren, St. Charles kaymakamlığının 2. su tedarik bölgesi tarafından, Missouri ilçelerinden yerel su arıtma tesislerine sahip olmayan St. Charles ve Warren’de atık su tasfiyesi için kurulan East Central Missouri Water and Sewer Authority (ECMWSA) unvanlı sivil toplum kuruluşudur.

  Acrobat PDF
Scroll to top