xypex Τοιχείο Υπογείου στο Παλαιό Φάληρο

Τοιχείο Υπογείου στο Παλαιό Φάληρο

Αθήνα

Τοιχείο σκυροδέματος, σε υπόγειο υποκαταστήματος τράπεζας στο Παλαιό Φάληρο, παρουσίαζε έντονη υγρασία και επισκευάστηκε με μία στρώση Xypex Concentrate και μία στρώση Xypex Modified. Θέσεις στις οποίες υπήρχαν τρυπόξυλα, σφραγίσθηκαν με Xypex Patch'n Plug.

Xypex Kıbrıs Hoş Geldiniz

Şu anda Xypex Kıbrıs Distribütör Sitesini ziyaret ediyorsunuz. Burada ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir, yerel projelerimizi görebilir ve sorularınız veya satış istekleriniz için doğrudan bölge Distribütörünüze ulaşabilirsiniz. Xypex Global Sitesine gitmek isterseniz sadece tıklamanız yeter: www.xypex.com.

Xypex'in özel Crystalline Su Yalıtım ürünlerini Xypex Chemical Corporation'ın lisansıyla stokluyor, satıyor ve destek veriyoruz. 50 yılı aşkın bir süredir, 90'den fazla ülkede, devrim niteliğindeki Xypex Crystalline Su Yalıtım Teknolojisi beton altyapıları koruyor.

Dünyanın dört bir köşesinde, en zorlu iklimler ve en farklı inşaat alanlarında, Xypex Crystalline Teknolojisi binlerce uygulamada kullanılarak test edildi ve kendini ispatladı. Günümüzde, Xypex kendi alanında mükemmeliyet standartlarını belirliyor ve her geçen gün daha fazla beton uygulamasında bir kriter olarak gösterilmeye ve kullanılmaya devam ediyor.
Scroll to top