Visit Our Global Site

Skrajne ciśnienie hydrostatyczne powodowało przeciekanie betonu w galerii rur. Na wewnętrznych powierzchniach zastosowano produkt Xypex Concentrate, aby zapobiec dalszemu przedostawaniu się wody.

DYSTRYBUTOR

Wyślij wiadomość e-mail
Artykuły
 • cpi-jun-2010

  Jakość szamba zaczyna się już w formie

  2010
  Niektóre rzeczy powinny pozostawać zakopane głęboko pod ziemią i im dłużej, tym lepiej. Szamba zajmują jedną z czołowych pozycji na tej liście. Jest to jeden z powodów, dla których firma ABC Precast & Ready Mix z Nanaimo w Kolumbii Brytyjskiej sięgnęła po zaawansowane systemy utylizacji ścieków w celu zagwarantowania, że betonowe szamba pozostaną najchętniej wybieranym produktem przez mieszkańców Kolumbii Brytyjskiej.

  » Acrobat PDF
 • CPI 2015

  Modernizacja oczyszczalni za pomocą krystalicznych preparatów uszczelniających

  2015
  W ramach szeroko zakrojonej modernizacji systemu kanalizacji ściekowej Alliance Water Resources buduje przepompownię Sandfort Creek w St. Charles, Mo. Zleceniodawcą jest East Central Missouri Water and Sewer Authority (ECMWSA), spółka użytku publicznego, założona przez 2. Publiczny Dystrykt Wodociągowy w Hrabstwie St. Charles w celu dostarczania wody i odprowadzania ścieków w hrabstwac...

  » Acrobat PDF