Visit Our Global Site

Eesti Vabariigi presidendi residentsi vundamendi seintele ja plaadile paigaldatud Xypex Concentrate.

ESINDAJA EESTIS

Saada e-kiri
 • Xypexi rahvusvaheline maailm

  Betoon on universaalne toode, mida saab muu hulgas kasutada vee hoidmiseks ja tõrjumiseks. Mis juhtub siis, kui betoonis tekivad praod ja vesi pääseb läbi? Võivad tekkida suured probleemid. Siinkohal on kõikjal maailmas tulnud appi Xypex, mis on suurepärane betooni parandamise toode ning mille otstarbekus on muutnud Xypexi maailma juhtivaks betooni veekindlaks muutmise tooteks.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/W20Fmi7ur8w


  1
 • Xypexi Crystalline-tehnoloogia tutvustus

  Xypexi Crystalline-tehnoloogia väljatöötamise aluseks oli betooni keemilise ja füüsikalise koostise põhjalik mõistmine. Betoon on poorne. Selle tunnelilaadsed kapillaarid on selle loomulik osa ning need võimaldavad vee ja muude vedelike liikumist.

  Xypexi teadlased avastasid keemilise töötlemise võimaluse, mille abil saab need kapillaarid täita, et vältida vee ja muude vedelike mis tahes suunas läbi betooni tungimist. See betooni lahutamatuks osaks saav struktuur täidab kapillaarid, muutes betooni veekindlaks.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/Nt9jG9WDnyQ


  2
 • Xypexi Crystalline-tehnoloogia animatsioon

  See, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogia muudab betooni veekindlaks ja seda kaitseb, pakub jätkuvalt huvi betooni spetsifikatsioonide koostajatele ja töövõtjatele kõikjal maailmas. See animatsioon suurendab üht kapillaari mitmekordselt ja näitab, kuidas Xypex betooni läbib ja kuidas selle tulemuseks olev katalüütiline reaktsioon tekitab lõpuks lahustumatud kristallid ja betooni struktuuri, mis jääb ka äärmusliku hüdrostaatilise rõhu all veekindlaks.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/BfKGbWUmAoE


  3
 • Xypex kattematerjalide paigaldamine

  Pinnakattetooted Xypex Coating on osa Xypexi betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/iCXf5QD7REM


  4
 • Xypex Admixi paigaldamine

  Xypex Additive'i tooted, mis lisatakse betoonile valmistamise ajal, on osa Xypex´i betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/hWaAfBV9DpI


  5
 • Xypex kuivpuistetoodete paigaldamine

  Xypex Dryshake'i tooted horisontaalpindadele on osa Xypexi betooni veekindlaks muutmise ja kaitsmise süsteemist ning üks kolmest eri viisist, kuidas Xypexi Crystalline-tehnoloogiat betooni paigaldada.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/6rLqCnMQkM8


  6
 • Xypexi betooniparandusvahendid

  Xypex pakub mitmeid eriotstarbelisi tooteid mitmesugusteks betooniparandustöödeks, näiteks voolava vee peatamine, plommimine, uue pinnakatte lisamine, betooni taastamine ja pragude parandamine.

  » Esita video

  http://www.youtube.com/embed/zUduZjTNAw0


  7